http://artbud.com.pl/5484-113435-large/g.jpg

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

Wiata garażowa DOLOMEO v450. Wymiary: 362 x 502 x h 242 cm (zł/szt)

Kod produktu:

ID produktu:

32827

5484

Cena

8 549,00 zł

6 950,41 zł netto


Dodaj do listy życzeń

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

Cechą zasadniczą tego carportu, oprócz wykonania z najwyższej jakości komponentów, jest łatwość montażu. DOLOMEO v450 może bez problemu być zmontowany przez dwie niedoświadczone w montażu podobnych konstrukcji osoby, w ciągu zaledwie kilku godzin. Niepotrzebne są wysokie umiejętności techniczne ani żadne skomplikowane narzędzia. Wszelkie elementy montażowe zawarte są w zestawie, otwory są wstępnie nawiercone i cały wyrób jest przygotowany do montażu. Elementy dachu są wsuwane i w prosty sposób mocowane na konstrukcji.

Stabilna, elegancka i niepowtarzalna konstrukcja nie tylko chroni samochód przed deszczem, śniegiem i destrukcyjnym działaniem promieni UV, ale również dodaje uroku w ogrodzie stanowiąc wolnostojący element o wysokich walorach estetycznych. Pozwala zachować karoserię auta w czystości i chroni przed nadmiernym nagrzewaniem wnętrza.

Oprócz funkcji garażowej może służyć jako tymczasowy zadaszony magazyn.

 

 

WYKONANIE:

Materiał - pale nośne o przekroju 80x80mm, konstrukcja wykonana z zabezpieczonego przed rdzą aluminium oraz galwanizowanej stali - malowana proszkowo, dach wykonany z najwyższej jakości polikarbonatu (materiału praktycznie niemożliwego do fizycznego uszkodzenia), 100% zabezpieczenia przeciw promieniowaniu UV.

Wytrzymałość - dach i elementy konstrukcji pozytywnie przeszły testy wytrzymałości przy nacisku do 250kg na 1m2 (co znacznie przewyższa obowiązujące w tym zakresie normy), wycinane laserowo wsporniki tworzą dodatkową stabilizację dla tej konstrukcji.

Konserwacja - nie ma potrzeby specjalnej konserwacji elementów, co jest znaczną przewagą tego typu konstrukcji nad konstrukcjami drewnianymi, carport może być czyszczony w najprostszy możliwy sposób czyli za pomocą wody pod ciśnieniem.

Mocowanie do gruntu - wszelkie elementy zawarte są w zestawie, przy twardym podłożu niekonieczne są żadne dodatkowe czynności montażowe, przy podłożu miękkim konieczne jest wykonanie miejscowej wylewki cementowej.

UWAGA! W zestawie znajdują się rynny odprowadzające wodę z dachu oraz pełny system mocowania do gruntu.

 

Comments(0)

Podziel się opinią!