http://artbud.com.pl/5522-114268-large/h.jpg
Producent:
MEGIW

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

Sauna HOLMSUND 1818E 175x175x199, sauna narożna, 1-4 os.,szklane drzwi, MEGIW (1 szt)

Kod produktu:

ID produktu:

31538

5522

Cena

5 900,00 zł

4 796,75 zł netto


Dodaj do listy życzeń

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

Dwudziestoletnie doświadczenie firmy Megiw w produkcji saun tradycyjnych i saun na podczerwień sprawiło, że posiadają dziś renomowaną pozycję wśród europejskich producentów tego asortymentu. Wysoka jakość saun daje gwarancję komfortowych seansów, dzięki zastosowaniu się Megiw do fińskiej metody budowania saun panelowych.

 

Każdy seans w saunach Megiw daje nam więcej sił i zdrowia. Zalety saunowania zauważyli już szwajcarscy lekarze, gdzie po kilkunastu pobytach na takich seansach ich pacjenci z problemami nadciśnienia tętniczego bądź niedociśnienia - czuli się o wiele lepiej a ich dolegliwości powracały do normy. Ponadto rozgrzany organizm produkuje komórki odpornościowe, dzięki którym stajemy się odporni na różnego typu bakterie i wirusy. Głębiej oddychając - dotleniamy nasz organizm, poprawiamy krążenie krwi. Zalety saun dają nam lepszy komfort życia.

 

Megiw odpowiednio dobiera gatunki drzew sprawiając, że kabiny i sauny ich wykonania są odporne na wysokie temperatury i zimne wilgotności powietrza. Strukturę ścian frontowych i wewnętrznych wykonują z dwustronnej 14 mm boazerii. Boazeria wykonana jest ze świerku północnego specjalnie wyposażonego w  w wydłużony piórowpust o długości 10 mm. Wypełnienie każdego panela w wełnę mineralną oraz folię aluminiową daje dodatkową ochronę przed wilgocią. Pozostałe elementy zarówno sufitu jak i tylnej ściany są wykończone płyta MDF. 

Wszystkie modele można zamontować w wersji " lustrzanej", a drzwi jako prawo lub lewostronne.

Sauna HALMSUND standard 1818E, przeznaczona jest dla maksymalnie 4 osób. Wyposażenie zapewnia wygodę użytkownikom. Drzwi wmontowane są w ścięty narożnik, zapewniając źródło światła.


wymiary: 175x175x199 cm

zalecany piec: 7,5 kW


 

Wyposażenie standardowe:

 

ławka 3 szt.

podest 1 szt.

zagłówek zwykły 2 szt.

obudowa pieca 1 szt.

bezpieczna lampa 1 szt.

maksymalna liczba osób 1-4 os.


Comments(0)

Podziel się opinią!