http://artbud.com.pl/5520-114259-large/f.jpg
Producent:
MEGIW

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

Sauna FINTURA 2018F 195x176x201 cm, sauna prostokątna, wykończenie MDF, MEGIW (1 szt.)

Kod produktu:

ID produktu:

31447

5520

Cena

10 200,00 zł

8 292,68 zł netto


Dodaj do listy życzeń

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

Dwudziestoletnie doświadczenie firmy Megiw pozwoliło ustawić się na wiodącym rynku europejskim wśród producentów saun. Wysokiej jakości, solidnie wykonane sauny oraz kabiny sprawiają, że zaufali Państwo firmie Megiw.

Nasze zdrowie jest najważniejsze - dzięki saunowaniu możemy poprawić kondycję zdrowotną jak i umysłową. Dowody i zalecenia szwajcarskich lekarzy dają dobry przykład na to,że sauny pomagają wrócić do zdrowia. Rozgrzany organizm produkuje komórki odpornościowe, które zwalczają wirusy i bakterie. Korzystając z sauny głębiej oddychamy i co za tym idzie dotleniamy organizm. Problemem z ciśnieniem krwi, także mogą powrócić do normy - jest to udowodnione, niedociśnienie bądź też nadciśnienie tętnicze. Niewskazane jest jednak korzystanie z sauny przy utrwalonym nadciśnieniem tętniczym.

Solidna budowa saun zawdzięczana jest fińskiej metodzie produkowania saun panelowych. Odpowiednio dobrane gatunki drzew zapewniają, że sauny Megiw sprawdzają się w warunkach wysokiej temperatury jak i zimnej wilgotności powietrza. Struktura ścian frontowych i wewnętrznych stanowi dwustronna 14 mm boazeria wykonana ze świerku północnego, specjalnie wyposażona w wydłużony piórowpóst o długości 10 mm. Pozostałe elementy zewnętrzne sufitu oraz ściany tylnej wykonane są z płyty MDF. Panele wypełnione są wełną mineralną oraz folią aluminiowa - dodatkowo zabezpiecza materiał przed wilgocią.

Wszystkie modele można zamontować w wersji " lustrzanej", a drzwi jako prawo lub lewostronne.

Firma Megiw stworzyła serię FINTURA, która wyróżnia się przestrzennością oraz dużym wyborem wyposażenia. Dostępna wersja z płytami MDF umożliwia aranżację dekoracji, pozwalając na jeszcze większą swobodę w doborze materiałów i technik.

Firma Megiw oferuje dodatkowe wersje wykończeniowe dla jeszcze większej możliwości aranżacji Państwa wnętrz.


Wymiary: 195cmx176cm201cm

Zalecany piec: 7,5 kW

Wyposażenie standardowe:

ławka 2 szt.

podest 1 szt.

zestaw oparć kpl.

zagłówek profilowany 2 szt.

obudowa pieca 1 szt.

bezpieczna lampa 1 szt.

maksymalna liczba osób 1-3 os.


Comments(0)

Podziel się opinią!