http://artbud.com.pl/5519-114257-large/f.jpg
Producent:
MEGIW

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

Sauna FALUN 1515, 144x144x199cm, sauna kwadratowa, 1-2 os., MEGIW (1 szt.)

Kod produktu:

ID produktu:

31457

5519

Cena

3 852,46 zł

3 132,08 zł netto


Dodaj do listy życzeń

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

Firma Megiw jest wiodącym producentem saun pośród europejskich producentów. Realizacja pasji w produkcji daje Państwu najwyższej jakości wybór saun i kabin. Fińska metoda budowy saun panelowych dała początek sukcesu firmie Megiw.

Konstrukcja saun z odpowiednio dobranych drzew - sprawia, że warunki wysokiej temperatury jak i zimnej wilgotności powietrza wytrzymują z łatwością i są do tego przystosowane. Ściany frontowe i wewnętrzne wykorzystują 14 mm boazerię - wykonaną ze świerku północnego, wydłużoną o piórowpust o długości 10 mm. Sufit i ściany tylnej są wykończone płytą MDF. Wnętrze każdego panela wypełniane jest wełną mineralną i folią aluminiową, która zabezpiecza materiał przed wilgocią.

 

Seanse w saunach Megiw mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Zarówno na nasze dolegliwości zdrowotne jak i na samopoczucie.  Rozgrzewające działanie sauny ma zbawienny wpływ na układ oddechowy gdyż głębiej oddychając dotleniamy nasz organizm. Produkowanie komórek odpornościowych zwalczają wirusy i bakterie dlatego jesteśmy na nie odporniejsi. W przypadku problemów z nadciśnieniem tętniczym - jak dowodzą szwajcarscy lekarze sauna wpływa na lepsze krążenie krwi. Niewskazane jest jednak korzystanie z sauny przy utrwalonym nadciśnieniem tętniczym.

 

Wszystkie modele można zamontować w wersji " lustrzanej", a drzwi jako prawo lub lewostronne.

Niewielka, prostokątna sauna FALUN 1515 przeznaczona jest dla jednej - maksymalnie dwóch osób. Idealna dla osób dysponujących małymi przestrzeniami.

 

Wymiary: 144x144x199cm

Zalecany piec: 3,6 kWWyposażenie standardowe:

ławka 2 szt.

podest 1 szt.

obudowa pieca 1 szt.

zagłówek zwykły 1 szt.

bezpieczna lampa 1 szt.

maksymalna liczba osób 1-2 os.

Comments(0)

Podziel się opinią!