http://artbud.com.pl/5518-114255-large/b.jpg
Producent:
MEGIW

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

Sauna BORGHOLM 2525 244x244x199, sauna kwadratowa, 1-7 os., MEGIW (1szt.)

Kod produktu:

ID produktu:

31556

5518

Cena

8 850,00 zł

7 195,12 zł netto


Dodaj do listy życzeń

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

Megiw posiada 20 letnie doświadczenie w produkcji saun oraz kabin na podczerwień. Stawia to ich na renomowanej pozycji wśród europejskich producentów tego asortymentu. Wysoką jakość Megiw wypracowała sobie dzięki fińskiej metodzie budowy saun panelowych.  Solidność i oddanie w to co robią, pozwoliło na zaufanie wśród Państwa.


Odpowiednio dobrane gatunki drzew, solidna konstrukcja ścian frontowych i wewnętrznych z dwustronnej 14 mm boazerii ze świerku północnego, wykonanej z wydłużonym o 10 mm piórowpustem to daje najwyższe standardy podczas produkcji saun. Sufit oraz tylna ściana sauny zakończona jest płytą MDF. Każdy panel wypełniony jest w wełną mineralną i folią aluminiową , zabezpieczając produkt przed dodatkową wilgocią. Sauny Megiw są odporne na różne warunki począwszy od wysokiej temperatury, skończywszy po zmienne wilgotności powietrza.

Wszystkie modele można zamontować w wersji " lustrzanej", a drzwi jako prawo lub lewostronne.


Rozgrzany organizm podczas saunowania daje szansę na produkcję komórek odpornościowych, które walczą z bakteriami i wirusami. Głębsze oddychanie daje nam możliwość głębszego oddychania i dotlenienia naszego organizmu.  Jeżeli Państwo borykają się z niedociśnieniem lub nadciśnieniem tętniczym, seanse mogą poprawić Państwa samopoczucie i unormować ciśnienie krwi. Dowiedli tego szwajcarscy lekarze obserwując u swoich pacjentów z problemami ciśnienia poprawę samopoczucia i powrotu pomiary do normy. Niewskazane jest jednak korzystanie z sauny przy utrwalonym nadciśnieniem tętniczym.

Kwadratowa, przestronna sauna BORGHOLM 2525, jest idealnym rozwiązaniem dla dużej rodziny lub grupy znajomych. Przestrzenność sauny zapewnia całkowity komfort podczas seansów.
 

Wymiary: 244x244x199 cm
Zalecany piec: 9 kW

Wyposażenie standardowe:


ławka 4 szt.
podest 1 szt.
zagłówek zwykły 3 szt.
obudowa pieca 1 szt.
bezpieczna lampa 1 szt.
maksymalna liczba osób 1-7 os.

Comments(0)

Podziel się opinią!