http://artbud.com.pl/5389-113018-large/-.jpg
Producent:
BRUK-BET

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

Gazony BRUK-BET - FLORA Cukierek. 660x460x250 mm. Kolory: szary, czerwony, brązowy lub pomarańczowy (zł/szt)

Kod produktu:

ID produktu:

6633

5389

Cena

39,90 zł

32,44 zł netto


Dodaj do listy życzeń

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

Oferujemy Gazony FloraGazony - FLORA cukierek
 
Nazwę zawdzięczają swojemu kształtowi: parze naprzeciwległych wypukłych ścian o promieniu 66 cm oraz naprzeciwległych wklęsłych ścian o tym samym promieniu.

Te zazębiające się profile gazonów zapewniają stabilne poziome połączenie zespalające. Gazony wykonane są z jamistego betonu na bazie kruszywa otoczakowego.
Posiadają rowkowanie pionowe oraz wewnętrzne wypusty u podstawy, umożliwiające  umiejscowienie płytek dennych w dolnych częściach gazonów.
 
Przeznaczone są do budowy porośniętych roślinnością ścian i skarp.
Typowa konstrukcja ścian przewiduje zabudowę warstwową gazonów jeden za drugim i obracanie ich o 90°. Układanie kolejnych warstw bez przesunięcia daje symetryczną zabudowę do obsady roślinnością.

 
Podobną zasadę stosuje się do układania skarp. Powstają wówczas ciągłe lub przerywane (co drugi gazon) płaszczyzny przeznaczone do obsadzenia roślinnością.
 
 

Comments(0)

Podziel się opinią!