http://artbud.com.pl/5494-113156-large/o.jpg
Producent:
MEGIW

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

Domek ogrodowy KARMNIK (szt.)

Kod produktu:

ID produktu:

24514

5494

Cena

3 366,01 zł

2 736,59 zł netto


Dodaj do listy życzeń

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

Sześciokątna altana ogrodowa z dachem w kształcie odpowiadającym formie podstawy. Powierzchnia dachu kryta papą bitumiczną. Posiada szerokie wejście o rozpiętości jednej ścianki. Wyposażony w podłogę. Okna z dekoracyjnym wypełnieniem w postaci ukośnej kratki dodają jej lekkości i wytworności. Dwie pełne ściany skutecznie chronią przed podmuchami wiatru oraz ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. W opcji dostępny także drewniany stół z sześciokątnym blatem oraz ławy. Model w jednym wymiarze występuje również w wersji z pełną elewacją, bez okien.


Opcje wymiarowe domków: 
W ofercie posiadamy domki różnej wielkości: 240x160, 240x240, 320x320 z impregnacją lub bez. Cena podstawowa prezentowana obok zdjęcia poglądowego dotyczy wersji domku Karmnik o wymiarach 160x240 bez impregnacji. Prosimy o wybór żądanej opcji w panelu: opcja- wybierz.

Comments(0)

Podziel się opinią!