Producenci

Opinie

 

Czekamy na Twoje opinie !

Wypoczynek w ogrodzie

 

Osobom, które uwielbiają organizować spotkania z rodziną i przyjaciółmi, warto polecić kilka produktów, jakie zapewnią udany odpoczynek w ogrodzie.


Meble ogrodowe drewniane

 

Obowiązkowo powinniśmy zainwestować w porządne meble ogrodowe. Warto przemyśleć wybór kompletu, ponieważ każde tworzywo posiada specyficzne cechy. Drewno będzie wymagało impregnacji, stal koniecznie musimy pokryć powłoką antykorozyjną, a plastik trudno wyczyścić, gdy osad wniknie już głęboko. Najmniej wymagające, a zarazem bardzo trwałe, są meble ogrodowe z technorattanu. Ponadto poleca się aluminium, które nie rdzewieje. Powinniśmy jednak dobrać materiał i wygląd mebli do aranżacji, jaką planujemy wprowadzić w naszym ogrodzie. Może się okazać, że najlepiej pasuje granit, a nie polecany przez sąsiada rattan.

 

 LeżakDla relaksu warto nabyć pokaźnych rozmiarów leżak, huśtawkę lub hamak. Dzięki nim możemy wylegiwać się w promieniach słonecznych lub uciąć sobie krótką drzemkę na świeżym powietrzu. Tutaj weźmy pod uwagę ilość miejsca, jaką dysponujemy.

Meble aluminiowe


 


Śniadanie w ogrodzie wymaga kupienia odpowiedniego stołu. Mały, kamienny stoliczek może okazać się zbyt mały, aby całą rodzina mogła się przy nim zmieścić ze swoimi talerzami. Pamiętajmy też o odpowiedniej konserwacji. Ponadto stół drewniany lub stalowy lepiej postawić na tarasie, aby nogi mebla nie miały styczności z wilgotnym gruntem.
 

  

 

TrampolinaRozrywka w ogrodzie to nie tylko rozwiązywanie krzyżówek i dewastowanie kwiatków podczas gry w piłkę nożną. Jeżeli posiadamy odpowiednio dużo miejsca, warto kupić trampolinę. Gdy w domu mieszkają małe dzieci, możemy zaopatrzyć się także w drabinkę, po której dostaną się na przyrząd. Warto pomyśleć o zakupie trampoliny z siatką ochronną. Koniecznie wybierzmy solidną konstrukcję i zaufaną markę.

 

Basen ogrodowy

Basen to coś, co powinno znaleźć się w każdym ogrodzie w czasie letnich upałów. Przynosi dużo frajdy dzieciom i pomaga zrelaksować się dorosłym. Możemy wybrać model dmuchany lub rozporowy. Za każdym razem uwzględnijmy ilość miejsca, jakie możemy przeznaczyć na basen, a także zadbajmy o bezpieczeństwo użytkowników.