Producenci

Opinie

 

Czekamy na Twoje opinie !

Traktorki ogrodnicze

Znaleziono 41 produkty.

Szybka pielęgnacja ogrodu

Pielęgnacja dużych ogrodów, przestrzeni miejskich, parków czy boisk wymaga sporego wysiłku i nakładów finansowych. Aby przyspieszyć prace konieczne do wykonania, warto zainwestować w profesjonalny sprzęt. Najważniejszym pomocnikiem może się okazać uniwersalny traktorek ogrodowy, pełniący funkcję przede wszystkim kosiarki, ale po zamontowaniu dodatkowych akcesoriów sprawdzający się również jako pług, rozsiewacz do nawozu czy równiarka.
Sprzęt dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością i niezawodnością. Większość modeli nadaje się do rozbudowy, a wszelkie niezbędne elementy są stale w ofercie sklepu. Traktorki wyposażone są w silnik i posiadają napęd na cztery koła, co pozwala im pracować nawet w trudnym terenie.
Dużym udogodnieniem jest możliwość wyposażenia traktora w kosz, w którym będzie się zbierała skoszona trawa, a w przypadku traktorka ze szczotkami podbierającymi – również liście i wszystko, co zalega na trawnikach.

Niezawodny sprzęt ogrodowy

Firmy zajmujące się pielęgnacją terenów zielonych zazwyczaj mają na wyposażeniu różnego rodzaju traktorki ogrodowe, których rolą jest przyspieszenie prac związanych z dbaniem o trawniki. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających duży teren albo dla właścicieli pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych czy terenów rekreacyjnych.
Aby jednak sprzęt spełniał właściwie swoją rolę, powinien charakteryzować się wysoką jakością. Warto zainteresować się nie tylko jego możliwościami, ale też zainstalowanymi zabezpieczeniami, na przykład przed uszkodzeniem podłoża. W tym celu niezastąpione są specjalne kółka montowane do systemu koszącego. Zapobiegają one wyrywaniu darni na nierównościach terenu.
Traktorki ogrodowe mają jedną zasadniczą zaletę – szybko i łatwo można je przekształcić w sprzęt o innym przeznaczeniu. Po zamontowaniu łyżki traktorek przekształca się w pług, dopinana przyczepka sprawdzi się przy przewożeniu na przykład delikatnych sadzonek krzewów, rozsiewacz pomoże sprawnie nawieźć teren, a szczotki zebrać liście. Urządzenie jest też wygodne w obsłudze, ponieważ wszystkie czynności, włącznie z opróżnianiem kosza, można wykonywać ze stanowiska operatora.