Producenci

Opinie

 

Czekamy na Twoje opinie !

Kosze betonowe

Brak produktów.

Brak produktów w tej kategorii.

Porządek w miejscu publicznym

Utrzymanie czystości w przestrzeni publicznej jest nie lada wyzwaniem. Konieczne jest nie tylko zapewnienie odpowiedniej liczby koszy na śmieci, ale także ich właściwe rozmieszczenie. Kubły powinny się znaleźć wszędzie tam, gdzie przebiegają ciągi spacerowe, wzdłuż chodników czy na przystankach. Także strefy handlowe muszą być dobrze wyposażone w śmietniki o odpowiednio dopasowanej pojemności.
Główną zaletą koszy betonowych jest ich bardzo wysoka trwałość, a duży ciężar zapobiega kradzieżom czy uszkodzeniom. Takie pojemniki stanowią też doskonałą barierę – jeśli ustawi się je w miejscach, do których nie powinny na przykład wjeżdżać samochody. Tego typu śmietniki są ostatnio bardzo chętnie wybierane i przez prywatne firmy, i przez władze miasta ze względu na łatwość obsługi. Wewnątrz takiej betonowej ramy znajduje się metalowy pojemnik, który można wygodnie wyjąć i opróżnić. W niektórych modelach – z metalowym daszkiem lub popielniczką – do wkładu można się dostać po otwarciu specjalnego zamka. Dzięki temu nikt niepowołany nie będzie mógł go usunąć.
Kosze betonowe nie muszą bynajmniej kojarzyć się z topornym stylem. Dzięki bardzo szerokiej gamie wybarwień i ziarnistości, a także form i kształtów można wykorzystać je jako dodatkowy element ozdobny otoczenia. W ten sposób przestrzeń publiczna jest chroniona przed zaśmiecaniem w sposób maksymalnie estetyczny.
Warto przy tym pamiętać, że śmietniki betonowe bardzo prosto utrzymuje się w czystości i nie wymagają one niemal żadnej konserwacji – w przeciwieństwie do wersji metalowych czy drewnianych. W przypadku gdy zostaną ubrudzone lub pomalowane, wystarczy oczyścić je za pomocą piaskowania.

Oryginalne śmietniki betonowe

Śmietniki są z reguły takim elementem naszego otoczenia, który nie kojarzy się z ciekawym wyglądem. Obecnie na rynku jest ich bardzo duży wybór, co pozwala nieco przełamać ten stereotypowy pogląd. Przygotowaliśmy ciekawą ofertę, szczególnie koszy betonowych, cieszących się coraz większą popularnością.
Kosze betonowe wyróżniają się trwałością, ale także estetyką wykonania. Dostępne są zarówno modele odkryte, jak i z metalowym daszkiem, zapobiegającym przedostawaniu się opadów do wnętrza. Można także wybrać wersję z popielniczką, dzięki czemu ogranicza się ryzyko zapalenia się zawartości kubła.