Producenci

Opinie

 

Czekamy na Twoje opinie !

Kosze uliczne i parkowe

Znaleziono 1 produkt.

Niebanalne wyposażenie parków

Parki – zarówno te miejskie, jak i znajdujące się przy różnego rodzaju instytucjach – zazwyczaj wyposażane są w standardowe elementy tak zwanej małej architektury. Należą do nich kosze, ławki czy klomby. Proponujemy swoim klientom bardzo bogatą ofertę wszelkiego typu koszy ulicznych. W rozmaitej kolorystyce można nabyć kubły metalowe, drewniane czy betonowe.

Estetyka i czystość w jednym

Są takie sprzęty, których w zasadzie nie dostrzegamy na co dzień, a bez których trudno sobie wyobrazić wygodne funkcjonowanie. Kosze uliczne można do nich śmiało zaliczyć. Pojemniki usytuowane w parkach, na przystankach czy wzdłuż chodników pozwalają zachować czystość w przestrzeni publicznej, a co za tym idzie – pomagają poprawić jej wygląd.
O wyborze konkretnego modelu z reguły decyduje jego funkcjonalność i cena, ale klienci coraz częściej oczekują od producentów także tego, że zakupiony model dobrze wpasuje się w otoczenie, a nawet stanie się jego ozdobą. Największą popularnością w ostatnich latach cieszą się śmietniki betonowe, choćby ze względu na wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu w czystości. Na drugim miejscu są oczywiście klasyczne kosze metalowe. Zmieniają się tylko trendy.
Wśród koszy metalowych wyróżniają się na pewno te z elementami ozdobnymi oraz stylizowane. Dzięki temu często można je spotkać na zabytkowych uliczkach czy w pobliżu starego miasta. Dobrze komponują się również z przestrzenią odnowionych dzielnic poprzemysłowych. Elegancki wygląd nie ogranicza bynajmniej wygody obsługi. Podczas opróżniania pojemnika wystarczy wyciągnąć umieszczone wewnątrz stalowy wkład lub worek foliowy. Dostęp do nich jest możliwy tylko dla odpowiednich służb, ponieważ blokuje się go za pomocą kluczyka. Pozwala to uniknąć zanieczyszczania okolicy i dewastacji.
Kosze uliczne montowane są zazwyczaj na stojakach – pojedynczych bądź podwójnych – albo są po prostu stawiane. Ta druga opcja dotyczy w znacznej mierze ciężkich koszy betonowych, które trudno przesunąć czy uszkodzić. Stosowane zdobnictwo i rodzaje wykończenia gwarantują właściwe dobranie konkretnego modelu do miejsca. Większość koszy cechuje się jednak sporą uniwersalnością.